EAN: D260A08003 SKU: D260A08003 Category: Brand:
Enhance your ride quality with precision-engineered springs for optimal performance.
COMPATIBLE WITH SHOCK TYPE(S): W
COLOUR: Chrome
RATE: 1.9 kg/mm
LENGTH: 260 mm
INNER DIAMETER: 48 mm
T1: 40.5 mm
T2: 40.5 mm